Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna adresowana jest do osób, które doświadczają cierpienia, poczucia niespełnienia, odczuwają lęk lub  mają problemy w relacjach z innymi ludźmi, zarówno z bliskimi, rodziną, jak i z osobami spoza grona najbliższych. Mogą z niej również korzystać wszyscy ci, którzy chcieliby bardziej poznać siebie, motywy swoich działań oraz  poprawić swoje funkcjonowanie w różnych obszarach życia. To cykl indywidualnych spotkań polegający m. in. na rozmowie terapeutycznej ale również pracy wykorzystującej inne techniki takie jak (w moim przypadku) symbol, metaforę, genogram, trans hipnotyczny. Psychoterapeuta towarzyszy  w procesie poznawania siebie, w dokładnej analizie tego co jest źródłem niepokoju, problemów i cierpienia oraz szukaniu kierunku zmiany oraz pomaganiu w jej wprowadzeniu. 

Artykuły

Coś do poczytania. Coś co może zaciekawić. Coś co może dać do myślenia.

+

Gabinety

Tu możemy się spotkać. Gabinety na III piętrze, cisza, spokój, przyjemna atmosfera, intymność i gwarantowana dyskrecja. Umawiam się z każdym na konkretną godzinę a więc nie czekasz. 

+

Inspiracje

Tu zamieszczam filmy, artykuły, książki, muzykę które są dla mnie inspiracją i dały mi do myślenia. Może tak samo stanie się z Tobą.

+