Usługi

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Adresowana jest do osób, które doświadczają cierpienia, poczucia niespełnienia, odczuwają lęk lub  mają problemy w relacjach z innymi ludźmi, zarówno z bliskimi, rodziną, jak i z osobami spoza grona najbliższych.

Psychoterapia par i małżeństw

Psychoterapia par i małżeństw

Dla par przeżywających trudności i konflikty. Dla par w kryzysie, ale także dla tych, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz swój związek.

Terapia seksuologiczna

Terapia seksuologiczna

Dla osób chcących poprawić swoje relacje partnerskie, wyzbyć się lęków, zmniejszyć niepożądane objawy. Terapia seksuologiczna polega na rozmowie i przebiega na różnym poziomie złożoności, w zależności od rodzaju występujących problemów ich zaawansowania i utrwalenia.

Warsztaty dla młodzieży

Warsztaty dla młodzieży

Dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej.  We współpracy ze szkołami lub jako zajęcia pozaszkolne. Na tych spotkaniach w grupie rówieśniczej pobędziecie razem, podzielicie się swoimi problemami i razem poszukacie rozwiązań albo przynajmniej porozmawiacie o takich możliwościach

Poradnictwowychowawcze

Poradnictwo wychowawcze

Niekiedy trudność w funkcjonowaniu jednej osoby w rodzinie, dziecka, mogą świadczyć o zaburzeniach całego systemu rodzinnego. System rodzinny może  być przyczyną pojawienia się problemów u najmłodszych domowników (ale nie tylko).  

Spotkania grupowe dla dorosłych

Spotkania grupowe dla dorosłych

Lęk, stres, zaburzenia psychosomatyczne ….to przykładowe tematy spotkań grupowych. Tutaj dowiecie się o zaburzeniach, mechanizmach ich powstawania oraz metodach radzenia sobie z nimi. Dlaczego grupa? Dzięki niej zobaczycie, że są inni, którzy mają podobnie. Da wam to możliwość podzielenia się doświadczeniami i zobaczeniem jak inni postrzegają problem i jak sobie z nim radzą. 

Warsztaty dla kobiet

Warsztaty dla kobiet

Grupy rozwojowe dla kobiet, które tak jak Ty poszukują najlepszej wersji siebie. Kameralne grono, przyjazna atmosfera, sprzyjająca indywidualnemu spojrzeniu. Regularne spotkania umożliwią głębszy kontakt i intensywną, osobistą pracę. Pozwolą na stworzenie wspierającego się i inspirującego nawzajem kręgu kobiet. Razem odkryjemy źródła naszej wewnętrznej siły i mocy.

Współpraca

Współpraca

Współpraca z innymi placówkami ochrony zdrowia i specjalistami

Artykuły

Coś do poczytania. Coś co może zaciekawić. Coś co może dać do myślenia.

+

Gabinety

Tu możemy się spotkać. Gabinety na III piętrze, cisza, spokój, przyjemna atmosfera, intymność i gwarantowana dyskrecja. Umawiam się z każdym na konkretną godzinę a więc nie czekasz. 

+

Inspiracje

Tu zamieszczam filmy, artykuły, książki, muzykę które są dla mnie inspiracją i dały mi do myślenia. Może tak samo stanie się z Tobą.

+