O mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem. Od czasów późnej podstawówki wiedziałam, że to coś właśnie dla mnie i uparcie dążyłam do realizacji swojego postanowienia. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim i licencjackie na uczelni Amerykańskiej. Będąc w Stanach, po raz pierwszy zetknęłam się z psychologią pozytywną, którą zaczęłam zgłębiać w teorii i praktyce. Mając styczność z amerykańskimi rodzinami i ich sposobem pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami niepełnosprawnymi, doświadczyłam zupełnie nowego podejścia, pozytywnej, twórczej pracy z wykorzystaniem indywidualnych zasobów. Swoje umiejętności w tej dziedzinie rozwijałam i rozwijam pracując zarówno w kraju jak i za granicą z ludźmi w każdym wieku, od przedszkolaków po seniorów.

Oprócz pozytywnego spojrzenia na doświadczenia, promuję holistyczne podeście do człowieka oraz jedność ciała i umysłu. Interesuje mnie praca z ciałem, sensualność oraz seksualność. Jestem absolwentką studiów w zakresie seksuologii, w trakcie zdobywania certyfikatu seksuologa klinicznego. Poza tym ukończyłam kurs terapii małżeńskiej i jestem uczestniczką czteroletniej szkoły psychoterapii w nurcie ericksonowskim akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Obecnie wykorzystując wcześniejsze doświadczenia współpracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Prowadzę własną praktykę psychoterapeutyczną i seksuologiczną. Współpracuję z przychodniami oraz w prywatnych gabinetach w Głownie i Łodzi. Zajmuję się psychoterapią indywidualną (lęk, depresja, stres, zaburzenia psychosomatyczne, żal po stracie), terapią seksuologiczną, poradnictwem wychowawczym. Pracuję również z małżeństwami i parami oraz organizuję warsztaty i grupy terapeutyczne dotyczące edukacji seksualnej, samorozwoju, radzenia sobie z trudnymi emocjami, stresem oraz lękiem.

Artykuły

Coś do poczytania. Coś co może zaciekawić. Coś co może dać do myślenia.

+

Gabinety

Tu możemy się spotkać. Gabinety na III piętrze, cisza, spokój, przyjemna atmosfera, intymność i gwarantowana dyskrecja. Umawiam się z każdym na konkretną godzinę a więc nie czekasz. 

+

Inspiracje

Tu zamieszczam filmy, artykuły, książki, muzykę które są dla mnie inspiracją i dały mi do myślenia. Może tak samo stanie się z Tobą.

+